אודות AR-TEL

ARTEL פתרונות תקשורת – חברה צעירה ודינאמית, הנוקטת בגישות חדשניות בתחום התשתיות והטלקומוניקציה, מתמחה ומציעה מגוון רחב של פתרונות תקשורת מתקדמים ואיכותיים תחת קורת גג אחת לכל סוג של ארגון במגזר העסקי והציבורי בכל רחבי הארץ, על ידי תכנון, הקמה והתקנת מערכות ותשתיות תקשורת ללקוחות גדולים וקטנים כאחד.

תשתיות המחשוב והתקשורת בארגון הן המפתח הראשוני כדי לאפשר רצף תקין של עבודה יעילה וחסכונית, לכן תשתית כזו צריכה להיבנות על ידי אנשי מקצוע מנוסים ואמינים,  הרי מספיקה שעה אחת של תקלה בתשתיות על מנת להסב נזק אדיר לארגון.

אצלנו תכנון וביצוע של כל פרויקט נעשה בקפדנות ובהתאם  לאופי הארגון, סוג הפעילות, שעות הפעילות וכו’, תוך מתן פתרונות  מקצועיים, גמישים  ויצירתיים ביותר כל זאת  על מנת לצמצם למינימום פגיעה בעבודה השוטפת של עסק קיים או חדש.

חברת ARTEL מספקת מענה כולל לכל הצרכים הארגוניים בתחום התקשורת לחברות ולמשרדים. בזכות כוח אדם מיומן אנו מעניקים ללקוחות שירות מקצועי, מהיר ואדיב ביותר הנותן מענה מדויק לכל צורכיהם בתחום תשתיות תקשורת, מערכות תקשורת והאינטגרציה בין המערכות.  אם אתם ארגון קטן או גדול, ARTEL – תספק לכם את הפתרונות הטובים והמשתלמים ביותר  כמו:

 התקנת כבלי תקשורת מסוגים שונים, בניית תשתיות תקשורת מנוהלות / חכמות / משולבות של מחשבים וטלפוניה, הקמת תשתיות טלפונים, שיווק ומכירה מערכות תקשורת,  מרכזיות, מרכזיות IP, מערכות נלוות, פתרונות אינטגרציה מערכתיות, מערכות ומסכי מולטימדיה, מערכות ביטחון ובקרת כניסה,  פתרונות חשמל  ועוד…

כל זאת תוך הקפדה על ביצוע עבודה מקצועית , אסטטית , בסטנדרט גבוה  ושימוש במוצרים ובחומרים התקניים

והאיכותיים ביותר הקיימים  בשוק !  

 

ARTEL  פתרונות תקשורת – חברה בעלת ותק וניסיון בתחום הקמתן ותחזוקתן של תשתיות תקשורת ופתרונות תקשורת נוספים. אצלנו מקפידים על אמינות, מצוינות ורמת שירות מקצועית ללא פשרות .

ב ARTEL השירות האישי והאיכותי הוא מוטו.  כל פרויקט מתחיל בהכרות מעמיקה  עם הלקוח המאפשרת לנו להציע לו פתרונות ומוצרים חכמים שיגבירו את יעילות העבודה, יחסכו כסף ושטח במשרד ויאפשרו בהמשך, ניהול עצמאי ופשוט של המערכת.

שירות שמגיע עם ניסיון מוכח –פתרונות תקשורת הוקמה ומנוהלת על ידי ארז ארזי איש מקצוע שחי את השטח שנים רבות, רוחש אהבה גדולה למקצוע ובקיא במיטב הטכנולוגיות החדשות ומכיר את השוק היטב.

ארז בעל ניסיון עשיר בתחום התקשורת, החל את דרכו בתחום בשנת 1997 עם שירותו הצבאי בחיל הקשר והאלקטרוניקה   ושירת בתפקידים המרכזיים והרגישים  ביותר בתחום פיתוח והטמעת מערכות ותשתיות תקשורת בצה”ל.

החברה מבצעת פרויקטים בכל קנה מידה ובין לקוחותיה נמנים ארגונים מכל ענפי המשק ובהם:” אלטשולר שחם בית השקעות”, “סיגמא בית השקעות” , “שח”ל שירותי רפואה” ,  משרד פרסום “שמעוני פינקלשטיין” , “אדמונד דה-רוטשילד”, “שגרירות קוסטה ריקה”, “הקונסוליה הבריטית” , “שגרירות אנגולה” , “המכללה למנהל” , “סמינר הקיבוצים”,

“מכללת   תל אביב” ,  “GSM  ישראל”,   ועוד…